Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Maļinku ģimene no Liepas nominēta “Latvijas Goda ģimene 2024" apbalvojumam

Maļinku ģimene no Liepas nominēta “Latvijas Goda ģimene 2024" apbalvojumam

Turpinot 2023.gadā aizsākto tradīciju, Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība arī šogad aicināja pašvaldības pieteikt ģimenes, kuru apgādībā ir vismaz trīs bērni un kuru darba, ģimenes dzīves un sabiedriskās līdzdalības veiksmīgas sabalansēšanas piemērs ir īpaši izceļams un godināms ar titulu “Latvijas Goda ģimene 2024”. No Cēsu novada konkursam savu kandidātu – Maļinku ģimeni no Liepas pagasta - izvirzīja Priekuļu apvienības pārvalde. Nominētās ģimenes tika aicinātas piedalīties Daudzbērnu ģimeņu dienas svinībās 1.maijā Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Maļinku ģimenē aug trīs meitas – Evelīna, Anna Estere un Elizabete. Virsvadību par ģimeni tur mamma Inga un tētis Viktors. Ģimene ir strādīga un atbildīga ne tikai savās darba vietās, bet arī mājās. Paralēli saviem ikdienas darbiem, paspēj saimniekot pa mazdārziņu. Ģimene ikdienā spēj apvienot visu – gan izvadāt meitas uz dažādām nodarbībām, gan ļauties saviem vaļaspriekiem, tostarp kopā apmeklēt volejbola treniņus.
Maļinku ģimene vienmēr iesaistās un apmeklē dažādus valstiskus un vietējai kopienai svarīgus pasākumus, audzinot patriotismu un lokālpatriotismu savām meitām. Tāpat iesaistās to organizēšanā vai ņem dalību pasākuma aktivitātēs.

Ģimene savu darba tikumu māca ne tikai savām meitām, bet arī apkārtējai sabiedrībai, vienmēr iesaistoties Lielajā talkā. Piesaistot pašvaldības līdzfinansējumu, ar saviem spēkiem un mājas dzīvokļu īpašnieku aktīvistu atbalstu īstenoja daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas pagalma labiekārtošanas projektu Maija ielā 3, Liepā. Tāpat arī allaž sniedz palīdzīgu roku ikvienam, kuram tā ir nepieciešama un neatsaka palīdzību.

Ģimeni Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētku pasākumā 3.maijā Priekuļu Kultūras namā svinīgi sveica arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un Priekuļu apvienības pārvaldes vadītāja Evita Šīrante.

Daudzbērnu ģimeņu dienā tiek suminātas lielās ģimenes, paslavējot sevi un citus par milzīgo laimi un atbildīgo pienākumu laist pasaulē un uzaudzināt kuplu bērnu pulku. Šajā gadā konkursam “Latvijas Goda ģimene 2024” no 37 aicinātajām pašvaldībām savus kandidātus bija pieteikušas 33.Daudzbērnu ģimeņu dienu un konkursu organizē Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība.

Cēsu novada pašvaldība lepojas ar Maļinku ģimeni un vēl daudz sirsnīgus un jaukus kopā būšanas brīžus!

Datums: 2024. gada 9. maijs