Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Noslēgts līgums par būvniecības un būvuzraudzības darbu veikšanu projekta "Infrastruktūras izveide personām ar garīga rakstura traucējumiem Priekuļu novadā" ietvaros

Ar Centrālās finanšu un līgumu aģentūras atbalstu ir uzsākta projekta „ Infrastruktūras izveide personām ar garīga rakstura traucējumiem Priekuļu novadā” Nr.9.3.1.1/18/I/024 (ERAF) īstenošana ar mērķi attīstīt infrastruktūru kvalitatīvai sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamībai Priekuļu novadā personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Pēc veiktā iepirkuma, 2020. gada 8. aprīlī tika noslēgts līgums ar SIA “WOLF SYSTEM” par būvdarbu veikšanu “Vienkāršota atjaunošana Dienas aprūpes centrā un speciālajās darbnīcās Cēsu prospektā 1, Priekuļos, Piekuļu pagastā, Priekuļu novadā" par līguma summu EUR 79641,14 (bez PVN) un 6. aprīlī noslēgts līgums ar SIA “Flager” par būvuzraudzību “Būvuzraudzības nodrošināšana Vienkāršotai atjaunošanai Dienas aprūpes centrā un speciālajās darbnīcās un Cēsu prospektā 1, Priekuļos, Priekuļu pagastā, Priekuļu novadā” par līguma summu EUR 1490,00 (bez PVN).

Informāciju sagatavoja:
Tūrisma darba organizatore
Elīna Tilaka

b_250_250_16777215_00_images_LOGO_LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB.png