Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Atkritumu apsaimniekošana

Priekuļu novada teritorijā atkritumu apsaimniekošanu veic SIA ''ZAAO''.

Vairāk informācijas par SIA ''ZAAO'' mājaslapā www.zaao.lv un pa tālruni 64281250 vai 26515556.

Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas noteikumi Priekuļu novadā:

Maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Priekuļu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā saskaņā ar 2016.gada 16 decembra Priekuļu novada pašvaldības domes lēmumu "Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas noteikšanu" (Protokols Nr.14, p.4) ir 12,73 EUR par 1 m3 atkritumu (plus PVN).

Nodrošinot iedzīvotājiem iespēju šķirot atkritumus, Priekuļu novadā SIA ''ZAAO'' ir izvietojis:

  • PET pudeļu režģus, kuros ikvienam ir iespēja bez maksas atbrīvoties no saplacinātām visa veida un krāsu plastmasas ēdienu un dzērienu pudelēm.
  • EKO punktus, kuros ir publiski un bez maksas pieejami konteineri atkritumu šķirošanai. EKO punkts sastāv no konteineru pāra - viens konteiners ir paredzēts izlietotam iepakojumam, savukārt otrs konteiners - stikla iepakojumam. Ar EKO punktos nododamajiem atkritumiem un to pareizu sagatavošanu informāciju skatīt ŠEIT.

Aicinām šķirot atkritumus un nodot tos pareizi EKO punktu konteineros un PET pudeļu režģos, kur tos iespējams nodot bez maksas.

 Lai iedzīvotājiem atvieglotu publiski pieejamo šķirošas konteineru un šķirošanas laukumu atrašanās vietu noteikšanu, SIA ZAAO ir izstrādājis interaktīvo šķirošanas sistēmas karti, kura pieejama uzņēma mājas lapā www.zaao.lv >> Interaktīvā šķirošanas sistēmas karte