Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Priekuļu birzītē uzstādīts velosipēdu remonta statīvs

Priekuļu novada pašvaldība piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” un pateicoties novada iedzīvotāju aktīvajam balsojumam Priekuļu novada pašvaldība saņēmusi apbalvojumu "Par pašvaldības iniciatīvu un iesaisti konkursā” EUR 2000 vērtībā.

Pēc konkursa noteikumiem balvu 2020. gada laikā jāizmanto atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai ģimenēm ar bērniem vai vides veidošanai, tai skaitā infrastruktūras attīstībai.

Par saņemto naudas balvu Priekuļu novada pašvaldība Priekuļu Sporta birzītē jūnijā uzstādīja velosipēdu remonta statīvu, kurā ikviens var pārbaudīt spiedienu riepās, izmantojot pieejamos remonta instrumentus, veikt nelielus velosipēda apkopes darbus, kā arī piepumpēt riepas velosipēdiem vai bērnu ratiņiem. Apbalvojuma ietvaros uzstādīti arī soli un atkritumu urna. Iedzīvotājiem jaunais pakalpojums pieejams bez maksas jebkurā diennakts laikā!

Velo remonta staciju, trīs solus un atkritumu urnu par kopējo summu EUR 2392,17 (ieskaitot PVN) piegādāja un uzstādīja SIA “GoPlay”. 

b_250_250_16777215_00_images_LOGO_vraa.jpgb_250_250_16777215_00_images_LOGO_varam.png