Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktuālais attīstības projektos Priekuļos septembrī

Aktuālais attīstības projektos Priekuļos septembrī

Mārsnēnu Tautas namā uzstādīs jaunu apskaņošanu iekārtu

Priekuļu apvienības pārvalde uzsākusi LEADER projekta “Mārsnēnu Tautas nama apskaņošanas aparatūras komplekta iegāde sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai” īstenošanu.

Projektā paredzēts iegādāties un uzstādīt apskaņošanas aparatūras komplektu – akustiskās sistēmas un to aprīkojumu, skaņas pulti un mikrofonus ar nepieciešamo aprīkojumu.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Veic daļēju jumta seguma nomaiņu “Kalāčos” 

Noslēgts līgums ar būvnieku SIA “RG meistars” par Eduarda Veidenbauma memoriālā muzeja “Kalāči” saimniecības ēkas lubiņu jumta daļēju nomaiņu. Darbi sākti septembrī. To izpildes termiņš ir 29.septembris.

Jāņmuižā atjauno ielu asfalta segumu

Sākti remontdarbi Sporta un Alejas ielā Jāņmuižā, lai veiktu nokalpojušā ielu asfaltbetona seguma atjaunošanu.

Sporta ielā plānots atjaunot asfaltbetona segumu 280 metru garā posmā, savukārt Alejas ielā – 520 metru garā posmā. Šajos posmos tiks veikta esošā ielu seguma demontāža, pēcāk tiks uzstādītas jaunas betona apmales, kanalizācijas aku vāki un ieklāts jauns asfaltbetona segums.

Vairāk par projektu ŠEIT.

 

Rit noslēdzošie darbi Priekuļu vidusskolas sporta laukumā

Turpinās noslēdzošie būvniecības darbi Priekuļu vidusskolas sporta laukumā.

Projekta īstenošanas gaitā Priekuļu vidusskolas sporta laukumā atjaunots un ierīkots jauns dabīgā zālāja futbola laukums, āra trenažieru laukums, multispēļu laukums basketbolam, tenisam un volejbolam, skrejceļš, tāllēkšanas bedre un lodes grūšanas sektors. Atjaunota arī piebrauktuve un autostāvvieta.

Liepas pamatskolā pārbūvēs ēdnīcu un ierīkos ventilācīju mācību kabinetos

Sākta projekta “Cēsu novada Liepas pamatskolas infrastruktūras uzlabošana” realizācija

Projektā paredzēts pārbūvēt Liepas pamatskolas ēdnīcas telpu un izbūvēt ventilācijas sistēmu 2. un 3. stāva mācību kabinetos.

Šobrīd norit līgumu slēgšanas process ar būvuzņēmējiem un būvuzraugu. Būvdarbus plānots sākt septembra beigās vai oktobra sākumā.

Datums: 2023. gada 15. septembris