Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktuālais attīstības projektos Priekuļos oktobrī

Aktuālais attīstības projektos Priekuļos oktobrī

Pieslēguma izbūve dzīvojamajai mājai “Knēžas”

Noslēgts līgums par dzīvojamās mājas “Knēžas” pieslēguma izbūvi pie maģistrālajiem ūdensapgādes tīkliem. Būvdarbu veiks SIA “RG meistars”.

Turpinās Mārsnēnu Tautas nama LEADER projekta īstenošana

Priekuļu apvienības pārvalde turpina īstenot LEADER projektu “Mārsnēnu Tautas nama apskaņošanas aparatūras komplekta iegāde sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai”.

Projektā paredzēts iegādāties un uzstādīt apskaņošanas aparatūras komplektu – akustiskās sistēmas un to aprīkojumu, skaņas pulti un mikrofonus ar nepieciešamo aprīkojumu.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Priekuļu Kultūras nams kļuvis skanīgāks

Priekuļu apvienības pārvalde īstenojusi projektu, kurā papildināta Priekuļu Kultūras nama skaņas aparatūras bāze, iegādājoties astoņus galvas bezvadu radio mikrofonu komplektus. Tie nodrošinās plašas iespējas kvalitatīvai pasākumu organizēšanai un izpildei Priekuļos, kā arī palīdzēs veicināt radošumu un sociālo saziņu vietējā kopienā.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Jauns jumta segums saimniecības ēkai “Kalāčos” 

Eduarda Veidenbauma memoriālā muzeja “Kalāči” saimniecības ēkai veikta daļēja lubiņu jumta seguma nomaiņa. Remontdarbu procesā nomainīts jumta segumu kopumā 300 kvadrātmetru platībā. Darbi pabeigti oktobrī un tos veica būvnieks SIA “RG meistars”.

Turpinās ielu asfalta seguma atjaunošana Jāņmuižā

Rit noslēdzošie darbi Sporta ielā, Jāņmuižā, kur kopumā atjaunos asfaltbetona segumu 280 metru garā posmā. Alejas ielā turpinās aktīvi remontdarbi un plānots kopumā atjaunot nokalpojušo segumu 520 metru garā posmā.

Vairāk par projektiem ŠEIT.

Priekuļu vidusskolas sporta laukums atjaunots un gatavs izmantošanai!

Noslēgušies būvniecības darbi Priekuļu vidusskolas sporta laukumā.

Projekta īstenošanas gaitā Priekuļu vidusskolas sporta laukumā atjaunots un ierīkots jauns dabīgā zālāja futbola laukums, āra trenažieru laukums, multispēļu laukums basketbolam, tenisam un volejbolam, skrejceļš, tāllēkšanas bedre un lodes grūšanas sektors. Atjaunota arī piebrauktuve un autostāvvieta.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Liepas pamatskolā pārbūvēs ēdnīcu un ierīkos ventilācīju mācību kabinetos

Norit dokumentācijas sakārtošanas un darbu plānošanas process, lai jau drīzumā – skolēnu rudens brīvlaikā,  sāktu projekta “Cēsu novada Liepas pamatskolas infrastruktūras uzlabošana” realizāciju.

Projektā paredzēts pārbūvēt Liepas pamatskolas ēdnīcas telpu un izbūvēt ventilācijas sistēmu 2. un 3. stāva mācību kabinetos.

Datums: 2023. gada 19. oktobris