Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu novada Veselavas pagastā notiks NBS Instruktoru skolas kursantu taktiskie vingrinājumi

Cēsu novada Veselavas pagastā notiks NBS Instruktoru skolas kursantu taktiskie vingrinājumi

No 8. aprīļa līdz 9. aprīlim Cēsu novada Veselavas pagasta Lampīnas meža masīva teritorijā, Instruktora kursa ietvaros, norisināsies Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas kursantu taktiskie vingrinājumi, lai nostiprinātu un pielietotu kursa laikā iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, pildot visdažādākos mācību uzdevumus.

Cēsu novada Vesalavas pagasta Lampīnu meža masīva teritorijā plānota karavīru un transportlīdzekļu pārvietošanās pa koplietošanas ceļiem diennakts gaišajā un tumšajā laikā.

Tiks pielietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību, tomēr, ja tāda tiek atrasta, to nedrīkst aiztikt.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt uz tālruņa  numuru: 29198089.

Operatīvā informācija par NBS Instruktoru skolas aktivitātēm iespēju robežās tiek publicēta Mācību vadības pavēlniecības Facebook un Instagram lapās.

Datums: 2024. gada 5. aprīlis