Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Bigbends "Cēsis" aicina uz skanīgu vasaru

Bigbends "Cēsis" aicina uz skanīgu vasaru

Papildinot muzikālo kultūras piedāvājumu, bigbends "Cēsis" aicina uz koncertiem: 15.jūnijā Priekuļu apvienības svētkos Mārsnēnos un 12.jūlijā Raiskuma parka estrādē, Pārgaujas apvienības svētkos. Tāpat, bigbends ar saviem klausītājiem sola tikties Daugavas krastos – 16.jūnijā Ikšķilē un 20.jūlijā Līvānu pilsētas svētkos.  

Bigbends "Cēsis" Mareka Auziņa vadībā darbojas kopš 2023.gada sākuma. Kolektīvs kļūst arvien atpazīstamāks, parādot sevi muzikāli augstvērtīgos koncertos, kur katrs priekšnesums ir kā stāsts, kas aizved klausītājus ceļojumā cauri džeza mūzikas vēsturei līdz tās mūsdienīgām tendencēm. Plašais bigbenda repertuārs, kurā izskan klasiskā džeza mūzika, tās interpretācijas kā arī mūsdienu laika skaņdarbi aizrauj visu paaudžu mūzikas cienītājus. Koncertu skanējumu vēl pilnskanīgāku padara Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas džeza klases solisti. Šobrīd bigbenda "Cēsis" sastāvā darbojas 22 mūziķi, kuru aizrautība un mīlestība pret mūziku jūtama katrā skaņdarbā. 

Saņemot skatītāju atzinīgus novērtējumus, pavisam nesen bigbends "Cēsis" ar krāšņu koncertu uzstājās Preiļos "Gada balva nozarē 2024" pasniegšanas ceremonijā. Kolektīvs uzstājies arī Cēsu pilsētas svētkos kopā ar dziedātāju Ievu Kerēvicu, nodrošinājis krāšņu muzikālo programmu Cēsu Kultūras centra amatiermākslas kolektīvu pasākumā šī gada sākumā un priecējis klausītājus Ziemassvētku noskaņu koncertā kopā ar Cēsu teātra aktieriem. 

Ir apgūts jauns repertuārs, izveidots īpašs vizuālais noformējums. Bigbends "Cēsis" priecājas un novērtē iespēju iesaistīties jaunos projektos, piedaloties kultūras notikumos un piedāvājot neaizmirstamas koncertprogrammas.
Lai iepazītos ar aktuālāko informāciju par gaidāmajiem pasākumiem, sazinātos ar kolektīvu un uzzinātu vairāk informācijas, bigbenda Cēsis mūziķi aicina apmeklēt bigbenda sociālās vietnes lapu: Bidbends Cēsis.

Datums: 2024. gada 11. jūnijs